Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Περιποιήσεις ομορφιάς Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης Τζακούζι Μανικιούρ Πεντικιούρ | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο προσφέρει 6 δωμάτια, ενώ βρίσκεται 550 μέτρα από εμπορικά μέρη, όπως Penalisa Plaza,
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία σχεδόν 2 χλμ. από την Plaza Principal, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο της Ατμομηχανής βρίσκονται σε απόσταση 5 λεπτών οδικώς. Επίσης, Oasis Shopping Center απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Επίσης, το Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο παρέχει πρόσβαση σε αθλητικά αξιοθέατα, όπως Estadio Luis Antonio Duque Pena, σε απόσταση 3 χλμ.
Τα δωμάτια στο κατάλυμα είναι εξοπλισμένα με δάπεδο με πλακάκια και διαθέτουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι πελάτες μπορούν να δοκιμάσουν νοτιοαφρικάνικη κουζίνα στο Kitchen & Delivery En Piazza San Miguele που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
- Αυτόματοι πωλητές
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Τζακούζι
- Πεντικιούρ
- Μανικιούρ
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κέντρο γυμναστικής
- Ρηχή πισίνα
- Υπηρεσίες μακιγιάζ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο;
Σε τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 13:00. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο;
Οι πελάτες του τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με American Express, Maestro και Discover. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο;
Τo Oasis De Ricaurte Ξενοδοχείο προσφέρει Οικογενειακό δωμάτιο, Τρίκλινο δωμάτιο και Δίκλινο δωμάτιο. - 🛀
Έχει σπα σε ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο προσφέρει τζακούζι και εγκαταστάσεις ευεξίας.